Hesaplı Tarım Market
Tel : 0.362 833 78 53
Gsm : 0.532 320 68 93
 
Akın Pompa tamir ve bakım atölyesi 1994 yılında elektirik motoru bobinaji ve 
su pompalari tamir atölyesi olarak kurulmuştur. 2003 yilindan sonra 
kendini yenileyen firmamız AKIN POMPA Çarşamba bayiliğini ve 
yetkili servisliğini almıştır.
1986 yılından beri gelen bobinjcılık ve su pompaları imalat tecrubemize dayanarak elde ettiğimiz deneyim ve birikimi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın hecanını duyan firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde 2012 yılında 200 metrekare alanda AKIN POMPA tarım market,100 metre kare alanda ise uzman kadrosuyla AKIN POMPA yetkili servisliğini sürdürmektedir.
Günümüz şartlarında siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve uygun ürünleri sunabilmek için TARIM MAKİNALARI VE SU POMPASI sektörünün dünyadaki ve türkiyedeki güçlü temsilcilerinin
Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bayiliğini yapmadığımız 
firmaların ürünlerinin de tedariklerini gerçekleştirmekteyiz.( AKIN POMPA,STAR POMPA,FORSLU POMPA,EMPO POMPA,ATLANTİS,SEALAND,SEMPA POMPA,İMPO POMPA,ÜSTÜNEL POMPA,WİMPO POMPA,BARAN POMPA,BEST PUMP,TAY PUMP,BEST WATER SU ARITMA SİSTEMLERİ,SOLAX GÜÇ ÜRÜNLERİ TARIM MAKİNALARI,VAREM VE NEMA GENLEŞME TANKLARI. ESEN,SERTSAN YAĞMURLAMA VE DAMLAMA SİSTEMLERİ. PLAHOSAN,AYAN EMİCİ VE VERİCİ HORTUMLARI) Çarşamba bayiliklerini yapmaktayız.Deneyimli ve güler yüzlü teknik personelimizle,müşterilerimizin sorunları gidermekte ve ihtiyaç duyulan malzemenin satışı ve satış sonrası servis hizmetleri sunulmaktadır.
Dürüslük ve kalite pirensibini kendisine hedef çizen firmamız yakın ilgi ve desteklerinden dolayı müşterilerine teşekkür eder.
Firmamızın değişmez pirensipleri daima kalite,hizmet,zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.